Suzuki Bandit 600S
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Suzuki Bandit 600S 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 78 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 656 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1440 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 770 mm |
| Suha masa | 204 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 20 l |
| Največja hitrost | 205 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Suzuki Bandit 600S
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Pogosta vprašanja Suzuki Bandit 600S
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Suzuki Bandit 600S?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Suzuki Bandit 600S, leto izdelave 2004, s povprečno 35.374 prevoženimi kilometri, je 2.880 EUR.
- Kateri je boljši? Suzuki Bandit 600S ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Suzuki Bandit 600S?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Suzuki Bandit 600S.
- Kako priljubljen je Suzuki Bandit 600S?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Suzuki Bandit 600S.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Suzuki Bandit 600S Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik


























